Co już wydaliście?

Świetne pytanie! Za nami e-book położnej Ilony Stopy „Ciąża i poród w kwarantannie" oraz wydany premierowo 4 maja e-book „Travel to Poland from your kitchen", Kariny Swachty „Cracow Girl".

A kolejne pozycje w drodze!

Czy mogę wydać u Was mojego e-booka?

W całości będziemy wydawać wyłącznie e-booki naszych fachowców. Ale już niedługo w naszym sklepie pojawią się nowe produkty, takie jak „napisanie e-booka" czy „skład e-booka". Więc będzie można skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Dlaczego sklep jest po polsku i angielsku?

Dlatego, że książka Kariny „Cracow Girl" jest napisana w języku angielskim. W tej chwili dopiero tworzymy naszą stronę. Jeszcze nie wdrożyliśmy wielojęzyczności. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić jak najszybciej.

Why is the shop in Polish and English?

Because Karina’s (Cracow Girl) book is written in English. At the moment we are just creating our website. We have not yet implemented multilingualism. We hope to do it as soon as possible.

How can I shop at the store?

It’s very simple. Shop like any other online store. We’ve tried to put information in two languages wherever it’s needed. If you need help write to us at kontakt@wydawnictwocyfrowe.pl. We are here to support you.

Where can I find shop regulations in English?

You can find the shop regulations in Polish and English here: https://wydawnictwocyfrowe.pl/regulamin/