Jak zdać egzamin na prawko?

Poradnik w formie e-booka

jasno opisane wymagania egzaminacyjne
58 stron konkretnych informacji
nastawienie i stres kursanta - jak nimi zarządzać
rady doświadczonego instruktora, który uczestniczył w ponad 150 egzaminach!

Krzysiek Popek

Instruktor nauki jazdy, właściciel Szkoły Jazdy AKADEMIA

Jestem instruktorem nauki jazdy od 2013 roku. Prowadzę Ośrodek Szkolenia Kierowców AKADEMIA w Jastrzębiu-Zdroju.

Do 2021 roku uczestniczyłem w ponad 150 egzaminach przeprowadzanych w różnych Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. W drugim kwartale 2020 roku zdawalność w mojej szkole (za pierwszym razem) wyniosła 81,82%. W ostatnim (trzecim kwartale) zdało 78% kursantów. 

Skąd się biorą takie wyniki? Jak podejść do egzaminu? Jak się do niego przygotować? To wszystko znajdziecie w e-booku, który napisałem dla kandydatów na kierowców nie tylko z mojej szkoły. 

E-book to elektroniczna forma podręcznika, którą każdy może odtworzyć na swoim komputerze czy telefonie. Plik jest w formacie PDF. 

Każdy plik jest oznaczony, więc będzie jasne, że jest tylko Twój. E-booka możesz otworzyć natychmiast po pobraniu, a jeśli wolisz papier, nic nie stoi na przeszkodzie, by go samodzielnie wydrukować. 

Nastawienie
Być może nawet nie wiesz jakie to ważne. Moje doświadczenie pokazuje, że nastawienie kursanta może zmienić wszystko i dać mu paliwo do działania. Sprawdź jak nastawić się na zdany egzamin.
Taktyka "Zero niespodzianek"
Ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz na egzaminie to coś niespodziewanego i zaskakującego, prawda? Można się na to przygotować. Zrobimy to wspólnie.
Egzamin - teoria
Jak najlepiej się uczyć? Ile masz czasu na egzamin? Na ile pytań musisz odpowiedzieć? Co, jeśli nie zdasz?
Egzamin - praktyka
Jakie elementy na placu są obowiązkowe? Czy możesz oblać, bo nie masz okularów? Czy możesz skorzystać z samochodu, który już znasz? Czy możesz używać kamery tylnej? Jeśli masz wątpliwości co do tych pytań, odpowiedź znajdziesz w e-booku!
Jedziemy na miasto!
Czy możesz popełnić błąd, a jeśli tak to kiedy? Czy może być parkowanie równoległe? Co musisz mówić egzaminatorowi jaki będzie Twój następny ruch? Jak wygląda karta egzaminacyjna i co musisz zrobić, żeby zdać? To kolejne pytania, na które poznasz odpowiedź w e-booku.
Jak opanować stres?
Do tej części podręcznika zaprosiłem ekspertkę - Katarzynę Preidl - trenerkę biznesu, która zawodowo zajmuje się oswajaniem stresu i doradzaniem jak przełamywać swoje ograniczenia.

Do 29 stycznia przedsprzedaż w specjalnej cenie!

Kup e-booka, zdaj za pierwszym!

W e-booku znajdziesz zebrane przeze mnie historie i doświadczenia kursantów, którzy podchodzili do egzaminu na prawo jazdy. Przeanalizowałem ich podejście, motywację, wiedzę, umiejętności i przygotowałem poradnik napisany z perspektywy instruktora, który uczestniczył w ponad 150 egzaminach przeprowadzanych przez WORD. 

Ten e-book pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak przebiega egzamin na prawo jazdy i jak postępować, żeby go zdać. Poznasz również wytyczne, które musisz spełnić, by otrzymać swój wymarzony dokument. Nie wystarczy wiedza merytoryczna. Żeby sprostać stawianym przed Tobą wymaganiom, musisz je przede wszystkim poznać, następnie zrozumieć i dokładnie przeanalizować. To pozwoli Ci podejść do egzaminu z mniejszym stresem, lepszym przygotowaniem i pewnością siebie. Jedziemy!