Twórcy

Naszym zdaniem jest odszukać fachowca i namówić go, by podzielił się swoją wiedzą w formie cyfrowego produktu. Stawiamy na specjalistów, osoby które nie tylko świetnie znają teorię, ale mają własną praktykę – działają, mają swoje firmy, tworzą własne zajęcia itd.

Dlaczego to robimy?

Bo wierzymy, że jakość, merytoryka i fachowe porady to coś, co jest teraz na wagę zlota. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że osoby, które mają swoje praktyki, warsztaty, firmy, nie mają czasu na to, by w spokoju zapisać swoje doświadczenia i podzielić się nimi z innymi.

Nasz model pracy sprawia, że cyfrowy produkt powstaje na podstawie wiedzy i doświadczeń specjalisty, ale to po naszej stronie są wszystkie te kwestie, które zabierają dużo czasu, są trudne i wymagające – pisanie, redakcja, korekta, skład, promocja, dystrybucja czy sprzedaż. Rozumiemy, że naszi fachowcy nie chcą się tym zajmować, chcą robić to, co kochają. I niech tak będzie!

Dopiero zaczynamy, ale już mamy na swoim koncie współpracę z położną Iloną Stopą oraz nietypową, bo kulinarną przewodniczką po Krakowie – Kariną (CracowGirl).

A to dopiero początek!